Suvepuhkuse veedan...


 
 
 
Avaleht > Sotsiaal- ja tervishoid

Sotsiaal- ja tervishoiusüsteem Vigala vallas

Vigala vallas on toimiv sotsiaalhoolekande- ja tervishoiusüsteem. Vallal on kaks sotsiaalkorterit, mida vajadusel saavad kasutada üksikvanurid või abivajavad pered ajutise elamiskohana.

Lisaks sotsiaaltööspetsialistile on valla palgal eraldi inimene - hooldustöötaja, kes aitab abivajavaid peresid või eakaid (üksikvanurid, puuetega inimesed) nende igapäevaste elutegemistega toime tulla - poes käimine, arstile viimine, majanduslik nõustamine, jms.

Vana-Vigala Põhikooli juurde on rajatud õpilaskodu, mis võimaldab majutada kuni 20 last. Õpilaskodu teenust kasutab nii Vigala valla õpilased kui ka noored väljastpoolt Vigala valda.

Vallale kuulub 34-kohaline hooldekodu, mis asub Naravere külas looduskaunis kohas Enge jõe kaldal endises pastoraadi majas. Hoone on heakorrastatud ning muudetud klientidele mugavaks ja hubaseks. 

Kivi-Vigala lasteaia ja raamatukoguga ühes majas asub tervisekeskus, kus võtab vastu valla perearst. Lisaks Kivi-Vigalale toimub arsti vastuvõtt Vana-Vigala koolitervishoiu punktis (Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli ruumides).

Vallas tegutseb OÜ Vigala apteek, mille müügikoht on Vana-Vigalas.

Treeningvõimalused täiskasvanutele (pdf)

Vigala valla terviseprofiil (pdf)

Turvaline Raplamaa

 
<<  Mai 2015  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
      1
  4  5  6  810
111213141617
1819202324
25262728293031