Kas oled juba jõulukinkide varumisega algust teinud?


 
 
 
Avaleht > Haridus

Lasteaiad

Vigala vallas on kaks lasteaeda: Vana-Vigala Lasteaed ja Kivi-Vigala Lasteaed. Mõlemas lasteaias tegutseb vaid üks liitrühm, kus on koos lapsed vanuses 2-7-eluaastat. Õppetööde toimumise ajal jagunevad lapsed vastavalt vanusele gruppidesse ning nii on tagatud, et iga laps saab oma eakohase tegevusega tegeleda.
Kivi-Vigala Lasteaed asub spetsiaalselt lasteaiaks ehitatud hoones, neil on oma köögiblokk ja olmeruumid.
Vana-Vigala Lasteaed tegutseb kortermajas lasteaia jaoks kohandatud ruumides. Lasteaeda on võimalik lisaruume juurde saada kõrvalasuva vallale kuuluva korteri kasutusele võtul.
Mõlema lasteaia juures on piisavalt suur õueala, mis võimaldab lastel väljas erinevate tegevustega tegelda.

Kontakt 

Kivi-Vigala lasteaed 482 5679

Vana-Vigala lasteaed 482 4516

Põhikoolid

Vigala vallas asub kaks põhikooli: Vana-Vigala Põhikool ja Kivi-Vigala Põhikool.

Kivi-Vigala Põhikool asub spetsiaalselt kooliks ehitatud hoones, mis valmis 1972. aastal. 1999. aastal sai kool peale uue katuse, hiljem jätkus välisfassaadi renoveerimine. Kivi-Vigala Põhikoolil on olemas võimlasaal, kuid puudub oma aula. Ürituste läbiviimisel kasutatakse vahel Kivi-Vigala Rahvamaja saali. Koolil on oma söökla.

Kivi-Vigala Põhikooli kodulehekülg:
http://www.kivi-vigala.edu.ee/

Vana-Vigala Põhikool asub Vana-Vigala mõisas, mis on kohandatud kooliks. Koolil on eraldiseisev hoone, kus asub spordisaal saunaga. Õpilaste toitlustamine toimub Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli sööklas. Kooli juurde on loodud õpilaskodu, mis võimaldab neil noortel, kelle kodud ei soosi õppetegevust, elada ja õppida keskkonnas, kus sellega rohkem arvestatakse.

Vana-Vigala Põhikooli kodulehekülg:
http://www.vana-vigala.edu.ee/


Kutsekool

Vana-Vigalas asub riiklik kutseõppeasutus Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool. Kool võtab vastu nii põhihariduse kui ka keskharidusega õpilasi. Peamised omandatavad erialad on: autotehnik, automaaler, autodiagnostik, kokk, sepa- ja kivitöö. Lisaks on koolil välja töötatud erialad lihtsustatud põhiharidusega noortele: automaaler, ehitusviimistleja, koduteenindus, kokk ning toimetuleku õppekava alusel: kodumajandus. Koostöös Vana-Vigala Põhikooliga on välja töötatud õppeprogrammid noortele, kel põhihariduse omandamine on jäänud pooleli. Neil on võimalus põhikoolis omandada põhiharidus ja kutsekoolis saada samaaegselt ametialaseid algteadmisi. Vastu võetakse nii koolikohuslasi (alla 17-aastased) kui ka koolikohuslase ea ületanud noori (üle 17-aastased).

Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli kodulehekülg:
http://web.vigalattk.ee/

 
<<  August 2016  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
  1  2  3  4  5  6
  8  910111214
15161718192021
22232425262728
293031